Přeskočit na obsah

Teambuilding

Co nabízíme:

Jednodenní či vícedenní pobyt na ekologické farmě s pestrým programem. Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to žít a pracovat na takovéto farmě, nebo třeba jen prožít příjemný víkend s vašimi zaměstnanci a kolegy. Nabízíme sportovní, pracovní, poznávací a zábavné programy. Večerní programy dle výběru, počasí či ročního období (táboráky, grilování, posezení ve vlastní vinárně s nabídkou českých a bulharských vín. Dále tu pro vás máme možnost využívání moderní zasedací místnosti s kapacitou 30 lidí pro různá školení a meetingy vašich zaměstnanců.

Cíl:

Principem celého teambuildingu je budování vztahů, stmelení kolektivu, zvýšení motivace k týmové spolupráci, pochopení týmových rolí, procvičení týmové spolupráce, posílení důvěry, pocit sounáležitosti se skupinou, zábava a společný zážitek pro zaměstnance vaší firmy.

Ideální pro:

Naše programy jsou ideální pro jakékoli pracovní skupiny od 5 do 30 členů, kteří chtějí zlepšit týmovou spolupráci, pro dlouhodobě fungující i nově vzniklé týmy, pro týmy které procházejí stagnací a poklesem výkonu, pro týmy, kde je potřeba stanovit plán rozvoje.

Teambilding programy:

  • Na den farmářem
  • Na divokém západě
  • Wellness pobyt na farmě
  • Večerní programy

Ubytování:

  • Zájemcům nabízíme ubytování v penzionu nad jízdárnou v pěti třílůžkových pokojích, kombinace možné. (Kapacita 15 míst)
  • Popřípadě je možné ubytování ve třech pokojích v privátní zóně (2-3 lůžkové), se samostatným příslušenstvím, TV (výhledově připojení na internet přes T-mobile).
  • K dispozici pokoje se společnou kuchyňkou a jídelnou. (Kapacita 9 míst)
  • Další možností je sezónní ubytování v dřevěných chatkách – 5× čtyřlůžková chata a 3× dvoulůžková, kuchyně, společenská místnost a sprchy společné. (Kapacita 30 míst)

Strava:

Možnost pobytu bez stravy (samostatné stravování) nebo se stravou 3-5 jídel denně (snídaně, svačiny, obědy, večeře), dle dohody.

Cena:

Cenu vám sestavíme dle výběru programu, typu ubytování, stravy a počtu dní pobytu.